OGŁOSZENIE

Konkurs „ Śladami Krajny - pokaż piękno swojej okolicy”

Nadsyłanie prac konkursowych – do 13 kwietnia 2018r.

Regulamin


SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

„KRAJNA W OBIEKTYWIE”

Regulamin

Zmiana adresu strony internetowej naszej szkoły! Nowy adres: www.zsezlotow.edu.pl

Powiatowa inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w ZSE

Tegoroczne rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbyło się, nie tak jak zawsze, bo 4 września. Uroczystość miała miejsce w szkolnej sali gimnastycznej. Przybyli na nią licznie zaproszeni goście reprezentujący organ prowadzący, władze miasta, instytucje samorządowe oraz placówki oświatowe na terenie powiatu.  Po przywitaniu wszystkich gości, pracowników i uczniów przez prowadzących głos zabrał dyrektor szkoły, p. Marek Skórcz, który w swoim przemówieniu wspomniał o wynikach egzaminów maturalnych i zawodowych w minionym roku szkolnym. Powiedział także o realizowanych przedsięwzięciach i różnego rodzaju dokonaniach, a także o aktualnych  potrzebach szkoły. Składając życzenia młodzieży, w szczególny sposób zwrócił się do pierwszoklasistów, gratulując im wyboru szkoły.

Życząc wszystkim zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, podkreślił rolę nauczycieli, wychowawców i rodziców. Uwagę poświęcił również wspomnieniu tragicznego września 1939 roku.  Oficjalnego otwarcia bieżącego roku szkolnego dokonał  Starosta Powiatu, Ryszard Goławski, który –podobnie jak dyrektor - pogratulował młodzieży wyboru naszej szkoły, podkreślając jej tradycję, zasługi i znaczenie. W kolejności głos zabrała przewodnicząca Rady Powiatu, p. Jadwiga Harbuzińska-Turek.
Inauguracja roku szkolnego w naszej placówce była okazją do  wręczenia aktów powierzenia nowo powołanym dyrektorom i awansów na wyższe stopnie zawodowe.
    Dzisiejszy dzień uświetnił występ gościa z Ukrainy (Jampole)  oraz część artystyczna w wykonaniu naszej młodzieży. Była to nowa wersja tradycyjnej baśni pt. „Kopciuszek”. Morał dotyczył  potrzeby nauki w życiu człowieka, nie lekceważenia jej sobie w czasach młodości.

 


Czas Zawodowców BIS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information