OGŁOSZENIE

Konkurs „ Śladami Krajny - pokaż piękno swojej okolicy”

Nadsyłanie prac konkursowych – do 13 kwietnia 2018r.

Regulamin


SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

„KRAJNA W OBIEKTYWIE”

Regulamin

Zmiana adresu strony internetowej naszej szkoły! Nowy adres: www.zsezlotow.edu.pl

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017-2018/projekt_kostka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Projekt Kostka

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017-2018/projekt_kostka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 8 września w Hali Widowiskowo-Sportowej „Złotowianka” odbyło się spotkanie profilaktyczne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Złotowie. Nasza szkoła również wzięła w nim udział. Program pt. „Czy życie to cos więcej?”  realizowany był w ramach Projektu Kostka 2017, a poprowadzili go raperzy: Michał  Pax Bukowski i Jakub Rose.
Struktura programu obejmowała kilka elementów, wśród nich m.in. świadectwo życia osoby, w tym przypadku prowadzącego.  Młodzi wykonawcy nie tylko poruszyli serca młodzieży, ale także włączyli uczestników do wspólnej zabawy.

 

{gallery}2017-2018/projekt_kostka{/gallery}

 

Czas Zawodowców BIS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information