OGŁOSZENIE

Konkurs „ Śladami Krajny - pokaż piękno swojej okolicy”

Nadsyłanie prac konkursowych – do 13 kwietnia 2018r.

Regulamin


SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

„KRAJNA W OBIEKTYWIE”

Regulamin

Zmiana adresu strony internetowej naszej szkoły! Nowy adres: www.zsezlotow.edu.pl

Otrzęsiny w ZSE

Już przed 8 rano po szkole chodziły „kociaki”, czyli uczniowie 5 pierwszych klas. Trwało malowanie wąsów, ubieranie się we właściwy strój, słychać było śpiewanie piosenek – wszystko po to, aby dobrze wypaść na uroczystości, która zaczęła od piątej lekcji. To wtedy, na naszym szkolnym boisku, przy słonecznej, choć wietrznej pogodzie odbyło się kotowanie. Dla młodzieży przygotowanych zostało kilka konkurencji.

Ta naczelna to picie mleka z miseczek, a inne to: taniec wykonany przez klasę, quiz o szkole, zjedzenie oponki powieszonej na sznureczku, konkurs na dokończenie piosenek. Ocenie podlegał też ubiór wszystkich uczniów z danej klasy (chodziło o ubiór w określonym kolorze). Trzeba przyznać, że młodzież świetnie sprawdziła się we wszystkich konkurencjach. Śmiechu i radości nie brakowało. Doping starszych uczniów towarzyszył kociakom i zabawa była przednia. Na samym końcu pierwszoklasiści złożyli przysięgę, bo bez niej nie byliby pełnoprawnymi uczniami ZSE. Najlepsza okazała się klasa IE, tuż za nią była klasa IC iw kolejności klasa D, A i B.

 


Czas Zawodowców BIS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information