Weź udział  w multimedialnym  konkursie
"Wolni od uzależnień"

Regulamin


 

Regulamin dostępny na stronie www.psse-zlotow.pl

 

Osiagniecia 2009/2010

Olimpiady, konkursy i zawody sportowe

w roku szkolnym 2009/2010


L.p

Nazwa konkursu,

opiekun

szkolne

powiatowe

wojewódzkie i rejonowe

ogólnopolskie

1.

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny

„Moja Matka Boska Radosna”

opiekun: Marek Chołodowski

 

Monika Strug – I m-ce

Hanna Nitka – II m-ce

Monika Nowicka – III m-ce

Ewa Teusz-wyróżniona

Paulina Lasek-wyróżniona

Magdalena Miłoszewska-wyróżniona

Ewelina Drobiewska -wyróżniona

 

 

2.

 

 

 

 

 

Konkurs szkolny o Patronie Janie Pawle II

opiekun: Ks. Maciej Walter

1. Katarzyna Krűger -I m-ce

2. Remigiusz Kűbler-II

m-ce

3. Jacek Cichoń - III m-ce

4. Wojciech Wielicki -III m-ce

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

Konkurs szkolny na gazetkę „Ojciec Święty Jan Paweł II – patronem naszej szkoły”

opiekun: A. Graj-Śliga

E. Jejer-Kokowska

I m-ce kl. II B

II m-ce kl. II C

III m-ce kl. III C

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

Indywidualny turniej szachowy o mistrzostwo powiatu

opiekun: Marcin Łyjak

 

 

 

 

Dziewczęta:

Aneta Spors-I m-ce

Karina Piwowarska III m-ce

Chłopcy:

Krystian Barszczak -II

m-ce

Mateusz Kołodziejski III m-ce

Karol Sieg-V m-ce

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

opiekun: Marcin Łyjak

 

Aleksandra Chałubek-

I m-ce (92-93)

Martyna Skrzypczyńska –II m-ce (92-93)

Patrycja Minda-III m-ce (92-93)

 

Bartosz Kowalski-I m-ce

(92-93)

Tomasz Jaszczyk - II

m-ce (92-93)

 

Dorota Pawelska –I m-ce (90-91)

Mariusz Wójcik-II m-ce (90-91)

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

Mistrzostwa w lekkiej atletyce

opiekun: Stanisław Herman

 

 

Rejonowe:

A. Chałubek- I m-ce (800m)

B. Kowalski –III m-ce (400m)

A. Kuczyńska- IV m-ce (100m)

M. Skrzypczyńska VII m-ce (100m)

Wojewódzkie:

A. Chałubek I m-ce (800m)

B. Kowalski VIII m-ce (400m)

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej „Orlik – 2009”

opiekun: Stanisław Herman

 

I m-ce ZSE

 

 

8.

 

 

 

 

 

Mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych chłopców

opiekun: Stanisław Herman

 

II m-ce ZSE

 

 

9.

 

 

 

 

 

Mistrzostwa szkół ponadpodstawowych w piłkę nożną

opiekun: Stanisław Herman

 

 

 

 

I m-ce ZSE

 

 

10.

Powiatowy turniej piłki siatkowej chłopców o puchar dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego

opiekun: Jarosław Białkowski

 

I m-ce ZSE

 

 

11.

 

 

 

 

 

XXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

opiekun: Marek  Skórcz

etap szkolny 9 uczestników

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców

opiekun: Jarosław Białkowski

 

I m-ce ZSE dziewczęta

I m-ce ZSE chłopcy

 

 

13.

 

 

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w pływaniu chłopców i dziewcząt

opiekun: Marcin Łyjak

 

II m-ce ZSE dziewczęta

I m-ce ZSE chłopcy

 

 

14.

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach

opiekun: Marcin Łyjak

 

 

 

 

 

I m-ce ZSE

 

 

15.

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

Olimpiada finansowa

opiekun: Halina Klimek

 

 

 

Dyktando o tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Złotowskiego

opiekun: Krystyna Januszkiewicz

etap szkolny 3 osoby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Borowiak

Sara Janczewska

Rafał Podgórski - I mistrz

Joanna Braun – II wicemistrz

 

 

17.

 

 

 

 

 

„Łagodne Klimaty” konkurs recytatorski i poezji śpiewanej

opiekun: Krystyna Januszkiewicz

 

marzec 2010

 

 

18

 

 

 

 

 

Ogólnopolski konkurs internetowy na najlepszą akcję ekologiczną „Młody menager środowiska”

opiekun: Joanna Skiera

 

 

 

12 m-ce dla szkolnego Koła LOP „Młodzi Ekolodzy”

19.

 

 

 

 

 

 

Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Pilskiego

opiekun. Joanna Skiera

etap szkolny 6 osób

etap powiatowy 3 osoby

Joanna Tracz kl. II E

Hanna Nitka kl. II E

Anna Lach kl. III E

etap ponadpowiatowy

Joanna Tracz kl. II E

Hanna Nitka kl. II E

 

20.

Normy i formy, czyli o poprawnej polszczyźnie

opiekun: Bernadeta Zych, Grażyna Plutowska

 

 

Hanna Nitka I m-ce

Rafał Osada II m-ce

Jakub Matuszak i Marta Sznyr III m-ce

 

 

 

21.

 

 

 

 

Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w tenisie stołowym

opiekun: Jarosław Białkowski

 

 

chłopcy  - I m-ce

dziewczęta – IV m-ce

 

22.

 

 

 

 

Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Ręcznej Kobiet

opiekun: Marcin Łyjak

 

ZSE – I m-ce

-rejon pilski

ZSE – II m-ce

 

23.

 

 

 

 

Mistrzostwa SZS w Piłce Ręcznej Chłopców

opiekun: Marcin Łyjak

 

ZSE – I m-ce

-rejon pilski

ZSE – V m-ce

 

24.

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców

 

ZSE – I m-ce

I LO - II m-ce

ZSE-M – III m-ce

ZSR – IV m-ce

 

 

 

25.

 

 

 

 

 

Regionalny Konkurs Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce

na UMK w Toruniu

opiekun: Marek Skórcz

 

 

Damian Rykała

Aleksander Jabłoński

Mateusz Stecyk

Marcin Pacyna

 

26.

Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Chłopców

opiekun: Jarosław Białkowski

 

ZSE – I m-ce

I LO – II m-ce

ZSE – III m-ce

 

 

27.

Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt

opiekun: Anna Wilczyńska

 

ZSE – I m-ce

I LO – II m-ce

ZSR – III m-ce

 

 

28.

Gumowy Surowiec – konkurs ekologiczny

opiekun: Elżbieta Jejer-Kokowska

Patrycja Łosoś

Marta Jarząb

Paulina Gapińska

Agata Łosińska

Radosław Marszałek

Rafał Pażądka-Lipiński

Agnieszka Kowalczyk

Eliza Łuczyk

Borys Kłosowski

 

 

 

29.

Konkurs szkolny na przebranie Mikołaja i Śnieżynek

opiekun: Anna Graj-Śliga, Elżbieta Jejer-Kokowska

kl. III C – I m-ce

kl. III D – II m-ce

kl – III A – III m-ce

 

 

 

30.

Konkurs kolęd w języku angielskim i języku niemieckim

opiekun: nauczyciele języków obcych

 

kl. III C i II C – I m-ce

kl. II E – II m-ce

kl. III A – III m-ce

 

 

 

31.

Szkolny konkurs na Bożonarodzeniową Szopkę Krajeńską

opiekun: Joanna Maniak

kl. III B – I m-ce (Czapkowska, Graczkowska)

kl. II A – II m-ce (Skrentna, Radowska)

 

kl. IV A – III m-ce (Berbeć, Buśko, Bełka, Rębiś, Rybarczyk, Matuszczyk)

Muzeum Ziemi Złotowskiej:

kl. II A - I m-ce (Skrentna, Radowska)

kl. IV A – I m-ce (Berbeć, Buśko, Bełka, Rębiś, Rybarczyk, Matuszyk)

resztę prac – wyróżnienia

 

 

32.

Konkurs plastyczny „Anioły”

opiekun: Bożena Sikorska, Lucyna Gańska

kl. I B – I m-ce M. Śpiewak

kl. III A – I m-ce K. Walkowiak

kl. III A – II m-ce E. Pączek

kl. II B – II m-ce A. Kowalska

 

 

 

33.

Ogólnopolski Konkurs z Zakresu Rachunkowości

opiekun: Ewa Dubicka

Joanna Maniak

13 osób

kl. IV A – 4 osoby

kl. IV B – 9 osób

do II etapu zakwalifikowały się 2 osoby

 

 

 

34.

Olimpiada Przedsiębiorczości

opiekun: Ewa Dubicka

etap szkolny udział wzięło 9 osób

 

 

 

35.

Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

opiekun: Ewa Dubicka

etap szkolny udział wzięło 9 osób

 

 

 

Czas Zawodowców BIS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information