Osiagniecia 2010/2011

Olimpiady, konkursy i zawody sportowe

w roku szkolnym 2010/2011


L.p

Nazwa konkursu,

opiekun

szkolne

powiatowe

wojewódzkie i rejonowe

ogólnopolskie

 

 

 

1.

Szkolny Konkurs Artystyczny: Jan Paweł II odwaga świętości

ex dwa I miejsca – 2 uczniów nagrodzonych

 

 

 

 

2.

Nasza Matka Boska Radosna

 

 

III miejsce

i dwa wyróżnienia

 

 

 

 

 

3.

Tenis stołowy chłopców

 

 

I miejsce

I miejsce w rejonie pilskim

I miejsce w województwie wielkopolskim

IX miejsce

w Polsce

 

4.

 

Tenis stołowy dziewcząt

 

 

I miejsce

I miejsce w rejonie pilskim

V-VI miejsce w woj. wielkopolskim

 

 

5.

Piłka ręczna chłopców

 

 

II miejsce

 

 

 

6.

Piłka ręczna dziewcząt

 

I miejsce

III miejsce w rejonie pilskim

 

 

7.

 

Piłka koszykowa chłopców

 

 

 

I miejsce

 

 

IV miejsce w rejonie pilskim

 

 

 

8.

 

Pływanie dziewcząt

 

 

 

II miejsce

 

V miejsce w rejonie pilskim

 

9.

Pływanie chłopców

 

 

I miejsce

V miejsce w rejonie pilskim

 

 

10.

 

Halowa piłka nożna

 

 

 

III miejsce

 

 

 

11.

 

Piłka koszykowa dziewcząt

 

 

I miejsce

II miejsce w rejonie pilskim

 

 

12.

 

Drużynowe biegi przełajowe

 

II miejsce dziewcząt

II miejsce chłopców

 

 

 

 

 

13.

Indywidualne biegi przełajowe

 

 

 

I miejsce uczennica

II miejsce uczeń oraz

5 osób zakwalifikowało się na Mistrzostwa Województwa

I m-ce

XXX m-ce

XI m-ce drużynowo

 

 

 

14.

 

Indywidualne Mistrzostwa w LA

 

 

 

I miejsce na100 m ch.

II miejsce na 3000 m ch.

VI miejsce na100 m dz.

 

10 miejsce na 3000m ch.

12 miejsce na 100m ch.

 

 

 

15.

 

 

 

Regionalny Konkurs Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Prof. Kazimierza Sokołowskiego

 

 

 

6 uczniów - finaliści etapu regionalnego (4 województwa)

 

 

 

16.

 

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

 

 

 

 

udział wzięło 5 uczniów

 z kl. IV B

 

 

 

17.

 

 

 

Olimpiada Wiedzy

o Regionie

i Przedsiębiorczości

 

 

uczestniczyło 14 uczniów

 

1 uczeń – finalista etapu okręgowego

 

 

 

18.

Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości

 

 

 

 

5 uczniów zakwalifikowanych do etapu okręgowego

 

 

19.

Olimpiada „System prawa Unii Europejskiej”

 

udział wzięło 16 uczniów

 

5 uczniów uczestniczyło w etapie okręgowym

 

 

 

20.

XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Polska w NATO”

 

udział wzięło 14 uczestników

 

16 miejsce w województwie

 

 

21.

„Nie taki język polski straszny”

 

3 uczniów nagrodzonych

 

 

 

 

 

 

 

22.

Inny wizerunek św. Mikołaja” Konkurs plastyczny

 

3 uczniów  nagrodzonych

 

 

 

 

23.

Konkurs kolęd

 

 

1 miejsce kl. II E

2 miejsce kl. II D

3 miejsce kl. III B

 

 

 

 

24.

XI Powiatowe Dyktando Ortograficzne w Jastrowiu

 

 

 

udział wzięło 3 uczniów

1 z nich został wicemistrzem ortografii Powiatu Złotowskiego

 

 

 

25.

Szkolne eliminacje ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

 

2 uczniów zostało nagrodzonych

I miejsce w kategorii liceum

I miejsce w kategorii technikum

 

2 wyróżnienia

26.

Konkurs klasowy na wystrój świąteczny

I m-ce kl. III

II m-ce kl. I C

III m-ce I E, II E

 

 

 

27.

Festiwal pieśni religijnej

 

 

 

3 uczniów zostało nagrodzonych

 

 

28.

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

 

 

uczestniczyło 19 uczniów

 

zakwalifikowało się 12 uczniów; miejsca: IV m-ce, VI m-ce,

VII m-ce  VIII m-ce

 

29.

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

II miejsce

 

 

30.

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

 

 

 

 

 

7 zespołów

(25 uczniów)

VII miejsce

w województwie

31.

Konkurs „Pokaż co potrafisz” organizowany przez NKJO

 

 

III miejsce

 

 

 

32.

 

Konkurs literacki o nagrodę „Fanfila”

3 uczniów nagrodzonych

 

 

 

 

33.

 

Olimpiada filozoficzna

 

 

 

I miejsce- laureat

1 uczeń - finalista

 

 

 

34.

 

„Mój ulubiony poeta, mój ulubiony wiersz”

 

 

 2 uczniów nagrodzonych

II miejsce - wyróżnienie

 

 

 

35.

 

 

 

III Konkurs Wiedzy Ekonomicznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałczu

 

 

 

V miejsce

VI miejsce

VII miejsce

 

 

 

36.

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Obiekt sakralny w mojej miejscowości”

 

32 uczestników

3 uczniów nagrodzonych

I m-ce , II m-ce

 

 

 

 

37.

 

 

VI Powiatowy Konkurs Historyczny Szkół Ponadgimnazjalnych

 

udział wzięło 36 uczniów

 3 uczniów nagrodzono

IV m-ce i wyróżnienie

 

 

 

 

38.

Nakręcona ekonomia

 

 

 

 

 

 

uczestniczyło

5 uczniów

 

 

39.

 

Olimpiada Wiedzy o Internecie

 

 

 

 

uczestniczyło

3 uczniów

 

 

40.

Wielkopolski Konkurs „Nasza Europa”

udział wzięło 6 uczniów

 

I m-ce w województwie

(nagroda – wyjazd do Parlamentu UE)

 

 

41.

 

Szkolny Konkurs „Z polszczyzną za pan brat”

 

 

 

 

I m-ce kl. II D

II m-ce  kl. II C, kl. II A

III m-ce  kl. II A, kl. III F

 

 

 

 

 

42.

 

 

Turniej piłki nożnej o puchar Starosty Złotowskiego

 

 

I miejsce

 

 

 

 

43.

 

Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców

 

 

III miejsce

 

 

 

44.

 

 

 

„Mój ulubiony poeta, mój ulubiony wiersz”

 

 

4 uczniów nagrodzonych

 

 

 

 

45.

Konkurs „Stop WULGARYZMOM”

I – kl. IV B

II – kl. I C

III – kl. III E

 

 

 

 

 

46.

 

 

Szkolny Konkurs fotograficzny „Fotografie – moją pasją

 

nagrodzono 3 uczniów

 

 

 

 

47.

 

Konkurs „Wygraj sukces”

 

 

3 uczniów - wyróżnienia

 

 

 

 

48.

 

 

 

V Powiatowy konkurs pięknego czytania literatury niemiecko i anglojęzycznej

 

j. angielski:

I i II miejsce uczniów

 

j. niemiecki:

I miejsce ucznia

 

 

 

49.

 

 

 

 

 

IX Regionalny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I

 

uczestniczyło 6 uczniów

II m-ce w kategorii liceum

 

I m-ce  i III m-ce w kategorii technikum

IV m-ce – finalista

 

 

 

 

 

 

50.

 

 

 

 

Konkurs „Matematyczny Orzeł” dla kl. II

 

LO: 5 uczniów

 

T:I m-ce i  II m-ce

z kl. II A 2 uczniów

 

 

 

 

 

 

51.

 

 

 

Konkurs recytatorski „Mój ulubiony wiersz”

 

w kategorii recytacje – nagrodzono 2 uczniów

 

w kategorii poezja śpiewana – nagrodzono 2 uczniów

 

 

 

 

 

52.

 

Konkurs „Z polszczyzną za pan brat”

5 uczniów nagrodzonych

 

 

 

 

53.

Drużynowe szachy

 

 

 

II miejsce

XX miejsce

 

 

54.

Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

 

 

 

I miejsce drużynowo

indywidualnie:

I m

III m

VII m

finaliści

2 uczniów

 

55.

Księgowy Roku 2010

 

tytuł zdobył uczeń kl. III A

 

 

 

 

56.

Internetowy konkurs papieski

uczestniczyło10 uczniów

 

 

 

1 uczeń - finalista

1 uczeń - finalista

 

 

57.

Szkolny konkurs „Bądź przedsiębiorczy”

udział wzięło 15uczniów

nagrodzono dwóch uczniów

 

 

 

 

58.

Powiatowy konkurs wiedzy o Giforn

 

 

 

3 uczniów zakwalifikowało się

- wyjazd na tydzień do Giforn

 

 

 

59.

Piłka siatkowa chłopców – plażowa

 

 

I miejsce

 

 

 

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information