Zmiana adresu strony internetowej naszej szkoły! Nowy adres: www.zsezlotow.edu.pl

Osiągnięcia 2011/2012

Olimpiady, konkursy i zawody sportowe

w roku szkolnym 2011/2012

 

L.pNazwa konkursu, opiekun SzkolnePowiatoweWojewódzkie i RejonoweOgólnopolskie
1. Mistrzostwa Powiatu LZS w lekkiej atletyce

opiekun: Stanisław Herman
  I m-ce w kat. chłopców
I m-ce w kat. dziewcząt

(26 medali indywidualnych)
   
2. Wielkopolskie Igrzyska MS w lekkiej atletyce

opiekun: Stanisław Herman
    I m-ce Martyna Skrzypczyńska (1500m)
II m-ce Karolina Ziach (900m)
II m-ce Filip Ossowski (200m)
III m-ce Alicja Kuczyńska (100m)
 
3. Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych

opiekun: Stanisław Herman
  II m-ce dziewczęta
IV m-ce chłopcy
   
4. Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

opiekun: Halina Klimek
      11 zespołów
(37 osób)
5. Matka Boska Radosna

opiekun: Marek Chołodowski
  I m-ce Anna Szulc kl. 3 B
II i III m-ce wyróżnienia
   
6. IV Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Pilskiego

Opiekun: Joanna Skiera
Brało udział 38 uczniów Jaworski Jakub
Matuszak Bartłomiej
Schulz Krystian
Orłowski Radosław
Piotrowski Marcin
   
7. Konkurs Chemiczny D. J. MENDELEJEW - Ekscetryczny geniusz

opiekun: Magdalena Gorczyńska
I  Koczewska Paulina I C
II  Wiśniewska Daria I A
III  Chorzępa Adam I B
     
8. Olimpiada Wiedzy o Finansach

opiekun: Joanna Maniak
Udział wzięło 6 uczniów      
9. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

opiekun: Marek Skórcz
Udział wzięło 15 uczniów      
10. Powiatowy turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych z okazji Święta Niepodległości

opiekun: Jarosław Białkowski
  I miejsce    
11. Drużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

opiekun: Jarosław Białkowski
  Chłopcy I m-ce
Dziewczęta I m-ce
I m-ce rejon pilski
I m-ce rejon pilski
II m-ce chłopców w woj. wielkopolskim
II m-ce dziewcząt w woj. wielkopolskim
 
12. Przegląd piosenki religijnej „Cecyl Jana” w Bydgoszczy

opiekun: Joanna Skiera
    brało udział 17 uczniów - zespół  
13. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

opiekun: Marek Chołodowski, Anna Łutczyk-Pezała
Udział wzięło 8 uczniów      
14. Festiwal Piosenki Religijnej w Krajence

opiekun: Lucyna Gańska, Joanna Skiera
Udział wzięło 21 osób I m-ce dla zespołu muzycznego    
15.  11.11.2011

- Powiatowy konkurs na prezentację multimedialną

- Powiatowy Konkurs Wiedzy Patriotycznej

opiekun: Rafał Moczarski, Anna Łutczyk-Pezała, Marek Chołodowski
  I m-ce M. Soszka kl. 4F
I m-ce M. Brzozowski,
S. Brzozowska,
B. Bukowska
   
16. Konkurs Recytatorski - „Poznańskie dziewiątki”

opiekun: Krystyna Januszkiewicz, Gabriela Matczyszyn
    wyróżnienie Monika Kabata
udział – R. Kübler, G. Kowalczyk
 
17. XII Dyktando o Tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Złotowskiego

opiekun: Krystyna Januszkiewicz
       
18. Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców

opiekun: St. Herman
  V m-ce    
19. Konkurs plastyczny „Hej kolęda, kolęda” organizowany przez POPP

opiekun: Joanna Maniak, Grażyna Plutowska
  Udział wzięło 5 osób
II m-ce w kategorii prac plast. płaskich (A. Kowalska)
II m-ce w kategorii prac plast. przestrzennych (J. Poziemska)
Wyróżnienie-prace przestrzenne (K. Murach)
   
20. Konkurs na „Bożonarodzeniową szopkę krajeńską” organizowany przez Muzem Ziemi Złotowskiej

opiekun: Joanna Maniak, Grażyna Plutowska
  Udział wzięło 4 osoby
(konkurs bez hierarchii miejsc) wyróżnienie i podziękowanie dla W. Krüger oraz dla S. Miłej, M. Duńki, E. Paprockiej – 2 prace
   
21. Konkurs Polonistyczne Łamigłówki

opiekun: Grażyna Plutowska
I m Julita Bucław IID
II m Marta Wysocka IIC
III m Iga Mikołajewska IID
     
22. Konkurs „Nasza Europa”

opiekun: Magdalena Grygiel
udział wzięło 14 osób      
23. Regionalny Konkurs Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce na MK w Toruniu

opiekun. Marek Skórcz
    Udział wzięło 7 uczniów
1 laureat Szymon Wróbel
(obejmuje cztery województwa)
 
24. Piłka siatkowa chłopców

opiekun: Jarosław Białkowski
  I m-ce    
25. Mistrzostwa Powiatu piłki koszykowej dziewcząt

opiekun: Marcin Łyjak
  I m-ce    
26. Mistrzostwa Powiatu piłki koszykowej chłopców

opiekun: Marcin Łyjak
  I m-ce    
27. Piłka ręczna dziewcząt

opiekun: Marcin Łyjak
  I m-ce    
28. Piłka ręczna chłopców

opiekun: Marcin Łyjak
  II m-ce    
29. Drużynowe Pływanie

opiekun: Marcin Łyjak
  II m-ce    
30. Indywidualne Szachy

opiekun: Marcin Łyjak
  II m-ce
Osada Kacper
   
31. Drużynowe Szachy

opiekun: Marcin Łyjak
  II m-ce
Osada Kacper
Sajdak Jagoda
Żelichowski Tomasz
Kołodziejski Mateusz
   
32. VI Turniej Walentynkowy w piłce siatkowej dziewcząt

opiekun: Anna Wilczyńska
  II m-ce    
33. IX Regionalny Konkurs „Matematyczny Orzeł”

opiekun: Maria Herman
I m. Ewelina Wruk
II m. Marcin Stefaniak
III m. P. Hołubek i P. Dober
     
34. Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

opiekun: Ewa Dubicka
    Udział wzięło 15 uczniów  do II etapu zakwalifikowało się 3 uczniów

 
35. Konkurs dla klas – zbiórka artykułów papierniczych dla podopiecznych Fundacji Osób Niepełnosprawnych  „Słoneczko” w ramach akcji „Mam Haka na Raka”

opiekun: Magdalena Gorczyńska
I m. kl. III D
II m. kl. II A
III m. kl. I A
     
36. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

opiekun: Joanna Skiera
udział wzięło 39 uczniów   3 osoby – odbędzie się w kwietniu  
37. Konkurs plastyczny „Nie dokarmiaj chlebem ptaków – zimą”

opiekun: Joanna Skiera
Eliza Łuczak kl. III A
Ewa Stippa kl. III D
     
38. Ogólnopolski konkurs Wiedzy z rachunkowości

opiekun: Halina Klimek
Udział wzięło 20 uczniów      
39. Konkurs z rachunkowości „Akademia Księgowego”

opiekun: Halina Klimek
Udział wzięło 11 uczniów
(do etapu woj. zakwalifikowało się 4 uczniów)
  S. Lange, M. kowalska, B. Nowacki, I. Skrentna
2 uczniów w finale – S. Lange i M. Kowalska
 
40. XXIV Olimpiada Filozoficzna

opiekun: Marek Chołodowski
    I m. na szczeblu okręgowym Michał Karbowiak kl. III D  
41. Powiatowy Konkurs Historyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

opiekun: marek Chołodowski, Anna Łutczyk-Pezała
Brało udział 22 uczniów
I m. M. Brzozowski kl. IVB
II m. M. Karbowiak IIID
III m. M. Cybulski III A
IV m. M. Piotrowski IVF
i J. Sajdak IID
     
42. Konkurs Poezji Śpiewanej „ W zaciszu serc”

opiekun: Krystyna Januszkiewicz
 3 uczniów      
43.  Konkurs literacki (opowiadanie) o nagrodę im. Ks. Jerzego Popiełuszki” „Pomóż ocalić życie bezdomnym”

opiekun: Krystyna Januszkiewicz, Gabriela Matczyszyn
       
44.  Konkurs na reklamę w języku angielskim lub niemieckim

opiekun: nauczyciele języków obcych
       
45. Konkurs „Pokaż co potrafisz” z j. angielskiego

opiekun: nauczyciele języka angielskiego
I m. Ł. Siwecki kl. III D
II m. Sz. Wróbel kl. IV B
III m. F. Karwat kl. I D
     
46. Konkurs „Pokaż co potrafisz” z j. niemieckiego

opiekun: Bożena Sikorska
I m. W. Czyż kl. III E
II m. P. Bartosiak kl. III E
III m. M. Sznyr kl. III B
     

Czas Zawodowców BIS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information