Zmiana adresu strony internetowej naszej szkoły! Nowy adres: www.zsezlotow.edu.pl

Osiągnięcia 2013/2014

Olimpiady, konkursy i zawody sportowe

w roku szkolnym 2013/2014

 

 

L.p

Nazwa konkursu,

opiekun

szkolne

powiatowe

wojewódzkie i rejonowe

ogólnopolskie

1.

Tenis Stołowy Chłopców i Dziewcząt

Opiekun: J. Białkowski

I m-ce chłopcy

I m-ce dziewczęta

Rejon

V m-ce chłopcy

III m-ce dziewczęta

2.

Unihokej Dziewcząt

Opiekun: J. Białkowski

I m-ce

Makroregion – Gniezno

II m-ce

3.

Piłka Ręczna Chłopców

Opiekun: M. Łyjak

II m-ce

4.

Piłka Ręczna Dziewcząt

Opiekun: M. Łyjak

II m-ce

5.

Lekka Atletyka

Opieku: St. Herman

 

 

 

 

 

6.

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju Chłopców

Opiekun: St. Herman

 

I m-ce

V m-ce – makroregion Gniezno

7.

8.

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

i Chłopców

Opiekun: St. Herman

 

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Opiekun: St. Herman

II m-ce

XXXIII m-ce dziewczęta

XXV m-ce chłopców

w województwie

9.

Mistrzostwa Powiatu

w Pływaniu

opiekun: A. Przybylska

II m-ce

10.

Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych

III m-ce

11.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Opiekun: n-l religii

12.

Olimpiada Ekologiczna Subregionu Pilskiego

Opiekun: J. Skiera

30 uczniów

Katarzyna Szopieray

kl. I E

Marcin Smoliński kl. II E

Czerwiec Łukasz

kl. III D

Katarzyna Szopieray kl. I E – wyróżnienie (V m-ce)

Marcin Smoliński kl. II E

13.

Konkurs Fotograficzny Zarządu LOP Złotów

Opiekun: J. Skiera

J. Surma kl. III C

T. Zieliński kl. II B

P. Marlewska kl. III D

R. Rolbiecka kl. III C

B. Wasilewska kl. III C

M. Duńka kl. III C

J. Surma kl. III C

T. Zieliński kl. II B

P. Marlewska kl. III D

14.

XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Opiekun: M. Skórcz

Zakwalifikowało się 7 uczniów:

Tomasz Tyda kl. IV A

Dorota Nitka kl. IV A

Aleksandra Kolanko kl. IV A

Roksana Kowalska kl. IV A

Klaudia Brożek kl. IV A

Teresa Stefen kl. IV A

Mateusz Korczak kl. III A

15

Konkurs o Unii Europejskiej „Gwiezdny krąg”

Opiekun: M. Grygiel

Udział wzięło 15 uczniów do II etapu przeszło 3 uczniów:

K. Klemczak kl. II C

D. Klimek kl. II C

D. Kowalczyk kl. II B

16

Konkurs plastyczny organizowany przez POPP pt. „Kartka świąteczna w nowej scenie”

Opiekun: B. Sikorska

I m-ce Jakub Fidler

kl I E

17

Piłka Koszykowa Chłopców

Opiekun: M. Łyjak

I m-ce

Rejon pilski

I m-ce

V/VI m-ce woj. wlkp.

18

19

Piłka Koszykowa Dziewcząt

Opiekun: M. Łyjak

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z rachunkowości

Opiekun: H. Klimek

I m-ce

Rejon pilski

III m-ce

Udział wzięło 8 uczniów

Dorota Nitka zakwalifikowała się do finału

20.

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

Opiekun: H. Klimek

1 zespół

(4 uczniów z kl. IV A)

21

Gra Internetowa SGB

Opiekun: H. Klimek

3 zespoły

22

XVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Prof. K. Sokołowskiego na UMK w Toruniu

Opiekun: M. Skórcz

Udział wzięło 7 uczniów:

Kl. IV A

T. Stefan

T. Tyda

D. Nitka

A. Kolanko

R. Kowalska

K. Brożek

Kl. III A

M. Korczak

23

24

IX Olimpiada Przedsiębiorczości

Opiekun: M. Skórcz

Konkurs „Polonistyczne Łamigłówki”

Opiekun: G. Plutowska, B. Zych

Zakwalifikowało się 5 uczniów z kl. IV A:

D. Nitka, A. Kolanko,

Ż. Jarecka, K. Murach,

T. Tyda

25

Konkurs „Świadomi na różowo” – organizowany przez Złotowski Klub Amazonek i Fundację Złotowianka dot. profilaktyki raka piersi

Opiekun: M. Gorczyńska

I m-ce Angelika Kaczyńska kl. II C

II m-ce Adriana Igman

Kl. II E

Wyróżnienie: Malwina Żołądek kl. II C, Agata Wiącek kl. I A, Jakub Fidler kl. I E, Alicja Brzezińska kl. I D

26

Ogólnopolski Konkurs Profilaktyczny „Mam Haka na Raka”

Opiekun: M. Gorczyńska

Uczniowie

z kl. II C

K. Klemczk

D. Kutkowska

A. Kozdra

M. Grzybek

27

Szkolny Konkurs Ortograficzny z

j. niemieckiego

i angielskiego

Opiekun: n-le j. obcych

j. niemiecki

I m-ce P. Strzelczyk

II m-ce M. Mendyk

III m-ce D. Tarnowska

j. angielski

I m-ce A. Klejbor kl. IE

II m-ce K. Szopieray kl.IE

III m-ce P. Bryła IVA

28

29

XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – ogólnopolska

Opiekun: J. Skiera

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny – Twoja krew moje życie-Narodowe Centrum Krwi

Opiekun: J. Skiera, M. Grygiel

28 uczniów

klasy IA, IE, IID, IIIA, IIIC, IIID

Katarzyna Szopieray kl. I E

Krystian Schulz kl. III A

Grupa 30 osobowa

30

Projekt Edukacyjny – Drużyna Szpiku Złotów

Zasięg działania ponadpowiatowy 60 osób uczniowie + 13 nauczycieli

31

Ogólnopolska akcja ekologiczna – recykling

J. Skiera

Społeczność szkoły

25 wyróżnień

I m-ce Daria Klimek

kl. II C

II m-ce Paulina Łysa

kl. III A

III m-ce Dawid Kowalczyk kl. II B

32

Projekt edukacyjny – ekologiczny „Dokarmiaj ptaki mądrze”

15 uczniów z klasy II D

33

Powiatowy Konkurs Ortograficzny – Dyktando o tytuł Mistrza Powiatu Złotowskiego

Opiekun:

K. Januszkiewicz,

B. Zych

Patrycja Bryła kl. III C

Gracjana Terkiewicz

kl. II A

Rafał Kowalczyk kl. II D

34

Konkurs

z rachunkowości Akademia Księgowego

Opiekun: H. Klimek

3 uczniów – do etapu międzywojewódzkiego

P. Bryła, T. Tyda, D. Nitka

Do finału zakwalifikowali się:

D. Nitka – III m.zajęła w finale

35

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie i Nowoczesnych Technologiach

Opiekun: Rafał Moczarski

4 zespoły

3 osobowe

Półfinał ogólnopolski

Oprządek Miłosz

Korbanek Sebastian,

Czyż Sebastian

36

Mistrzostwa SZS w Piłkę Nożną Chłopców

Opiekun: Stanisław Herman

I m-ce

V m-ce w rejonie pilskim

37.

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSE

Opiekun: Stanisław Herman

I m-ce

38.

Mistrzostwa SZS w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Opiekun: Stanisław Herman

I m-ce Karolina Ziach

III m-ce Katarzyna Kowalska

IV m-ce Gracjana Terkiewicz

IV m-ce Maciej Gruba

39.

„Potyczki Matematyczne”

Opiekun: Maria Herman

I m-ce B. Grabowski IB

II m-ce T. Jabkowski IA

III m-ce M. Kaszuba IB

40.

„Kangur Matematyczny”

Opiekun: Maria Herman

41.

Regionalny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I

Opiekun: Maria Herman

T. Jabkowski IA

B. Grabowski IB

M. Kaszuba IB

Finał Regionu:

IV m-ce M. Kaszuba

VI m-ce T. Jabkowski

42.

Regionalny Konkurs SANTO SUBITO

Opiekun: Lucyna Gańska

Prace artystyczne:

P. Łysa

K. Murach

Wyróżnienie:

G. terkiewicz

Prezentacje multimedialne:

A. Gajewska

43.

Konkurs na temat wiedzy o nowotworach pt. „Chłoniak”

Opiekun” Magdalena Gorczyńska

I m-ce Hanna Zachęć

III D

I m-ce Michał Bełka III D

I m-ce Maja Niemiec III D

I m-ce Patrycja Żelichowska kl. III D

44.

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

Opiekun: Magdalena Gorczyńska

Jabkowski Tomasz kl. IA – wyróżnienie bardzo dobry wynik

Czerwiński Przemysław IA

45.

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

w J. Angielskim

i J. Niemieckim

Opiekun: n-le j. obcych

j. ang.

III m-ce Piotr Zawisza

j. niem.

I m-ce Aleksandra Stippa

46.

Powiatowy Konkurs Recytatorski

j. ang.

j. niem.

II m-ce Paulina Strzelczyk II D

j. polski

47.

Zapomniane Cmentarze

Opiekun: Marek Chołodowski, Anna Łutczyk-Pezała

I m-ce K. Nowecka,

K. Musiał

II m-ce K. Kurdek

III m-ce A. Karasińska

I m-ce A. Karasińska

III m-ce K. Nowecka,

K. Musiał

wyróżnienie K. Kurdek

48.

IX Powiatowy Konkurs Historyczny Szkół Ponadgimnazjalnych

Opiekun: Marek Chołodowski, Anna Łutczyk-Pezała

I m-ce D. Kowalczyk

III m-ce P. Czerwiński

49.

Etap Okręgowy Olimpiady Innowacyjno- Technicznych i Wynalazczości

Opiekun: Ilona Jędrzejczyk

II m-ce drużynowo w wielkopolsce

Barbara Wasilewska IIIC

Patrycja bryła IVA

Dotota Nitka IVA

III m-ce indywidualne w wlkp. Dorota Nitka

Dorota Nitka zakwalifikowała się do etapu centralnego finalista etapu centralnego

50.

VII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony poeta mój ulubiony wiersz”

Opiekun: Krystyna Januszkiewicz

III m-ce Roksana Rolbiecka

wyróżnienie Sara Klimek

51

52

Szkolny Konkurs „Kobiety i historie miłosne”

Opiekun: Joanna Maniak

Biegi na orientacje

Opiekun: J. Białkowski

I m-ce Aleksandra Karwat

II m-ce Patrycja Block

III m-ce Michał Rzechtalski

Ziach

Kowalska

VI miejsce

53

Piłka Siatkowa

Chłopców

Opiekun: J. Białkowski

II m-ce

54.

Piłka Siatkowa Plażowa Chłopców

Opiekun: J. Białkowski

III m-ce

55

Drużynowe Biegi na Orientację Chłopców i Dziewcząt

Opiekun: J. Białkowski

V m-ce

VI w województwie

56

Piłka Siatkowa Dziewcząt

Opiekun: St. Herman

 

I m-ce

III m-ce w rejonie pilskim

57

Indywidualne Biegi Przełajowe

Opiekun: St. Herman

 

I m-ce Ziach Karolina

II m-ce Katarzyna Kowalski

III m-ce Gracjana Terkiewicz

II m-ce Maciej Gruba

VIII m-ce w województwie wielkopolskim – Ziach Karolina

58

59

Piłka Siatkowa Plażowa Dziewcząt

Opiekun: St. Herman

 

 

 

Szkolny Konkurs “Bądź przedsiębiorczy”

Opiekun: E. Dubicka

Udział wzięło 14 uczniów

I m-ce D. Kowalczyk

II m-ce

XII m-ce w wielkopolsce

60

I Chemiczny Konkurs Filmowy

Opiekun: M. Gorczyńska

I m-ce Aleksandra Stippa kl. I E

II m-ce Piotr Ostromecki kl. I E

III m-ce Jakub Fidler kl. I E

61

Matka Boska Radosna

i Leśna

Opiekun: M. Chołodowski

Brało udział 12 uczniów

I m-ce Adrianna Igman

(wszystkie nagrody)

62

Wielkopolska Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej

Opiekun: J. Zabel

Na etapie początkowym I m-ce otrzymało

T. Tyda i T. Stefen z kl. IV A – etap wojewódzki

63

Konkurs Plastyczny LOP „Leśne kwiaty”

Opiekun: J. Skiera

32 uczniów

Kategoria ponadgimnazjalna

I m-ce Anita Karasińska kl. I B

Wyróżnienie

- Kinga Zdrenka kl. II D

- Błażej Cichy kl. I E

- Izabela Jamroży

kl. III C

64

65

Konkurs Wolontariusz Roku Szkolnego 2013/2014

Opiekun: J. Skiera

Makroregionalny Konkurs Wiedzy Ekologicznej” EEM Złotów 2014

Opiekun: J. Skiera

62 uczniów ze szkoły

Dawid Viola kl. II A

Eliza Paprocka kl. III C

Eliminacje szkolne

10 uczniów

Grupa I

K. Szopieray kl. I E

B. Urbański kl. I B

P. Misiak kl. I B

Grupa II

K. Zdrenka kl. II D

E. Kacprzak kl. III A

M. Kaszuba kl. I B

66

„Szpikowy Marsz po Życie”

12 IV 2014r.

Opiekun: M. Grygiel,

J. Skiera

III m-ce drużynowo dla ZSE za liczebność -ogółem 321 osób

Czas Zawodowców BIS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information