Olimpiady, konkursy i zawody sportowe

w roku szkolnym 2012/2013

 

L.p

Nazwa konkursu,

opiekun

szkolne

powiatowe

wojewódzkie i rejonowe

ogólnopolskie

1.

XV edycja Konkursu Wiedzy o Ekonomii

i Gospodarce na UMK w Toruniu

Opiekun: Marek Skórcz

Eliza Łuczak – laureatka (indeks)

Grzegorz Kowalczyk,

Mateusz Korczak,

Adrian Mieszkowski,

Daria Wasilewska

2.

XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Opiekun: Marek Skórcz

18 uczniów

9-zakwalifikowało się do zawodów okręgowych

Miejsca:

Eliza Łuczak-13 m-ce

Grzegorz Kowalczyk-18

Adrian Mieszkowski-24

Mateusz Korczak-31

Tomasz Tyda-35

Dorota Nitka

Daria Wasilewska

Jagoda Sajdak

3.

VIII Powiatowy Konkurs Historyczny

Opiekun: Anna Łutczyk-Pezała, Marek Chołodowski

33 uczniów

5- zakwalifikowało się do finału powiatowego

M. Głogowski- I m-ce

T. Wojtiuk- VII m-ce

D. Kowalczyk- VIII

m-ce

4.

Prawdy Polaków –w 75 rocznicę Kongresu ZPwN

Opiekun: Marek Chołodowski, Anna Łutczyk-Pezała

11 uczniów

5-zakwalifikowało się do finału powiatowego

K. Wójcik- I m-ce

5.

Szkolny Konkurs o Unii Europejskiej

Opiekun: Magdalena Grygiel

40 uczniów

Iwona Kowalik- I

m-ce

Paulina Wróbel- I

m-ce

Grzegorz Kowalczyk- II m-ce

Mateusz Cybulski- III m-ce

6.

Lekka Atletyka

Opiekun: Stanisław Herman

Mistrzostwa Rejonu Pilskiego

F. Ossowski- II m-ce na 100m

K. Ziach- I mce na 1500m

Mistrzostwa Wielkopolski

F. Ossowski- IX m-ce na 100m

K. Ziach- XII m-ce na 1500m

7.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Opiekun: Jarosław Białkowski

I m-ce i awans do rozgrywek rejonowych

II m-ce w rejonie Kacper Osada

Maciej Wizner

Jakub Murek

8.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie Stołowym

Opiekun: Jarosław Białkowski

I m-ce i awans do rozgrywek rejonowych

III m-ce w rejonie pilskim

Sandra Stachera

Aleksandra Kolanko

Teresa Stefen

9.

Mistrzostwa powiatu

w Szachach Indywidualnych

opiekun: Anna Wilczyńska

Kat. Chłopców

Kacper Osada- I m-ce

Tomasz Żelichowski- II m-ce

Kat. Dziewcząt

Jagoda Sajdak- I m-ce

Joanna Tuschik- II

m-ce

10.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach

Opiekun: Anna Wilczyńska

II m-ce i awans do rozgrywek wojewódzkich

Skład drużyny:

Kacper Osada

Tomasz Żelichowski

Kosma Karpiński

Jagoda Sajdak

11.

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym

Opiekun: Anna Wilczyńska

II m-ce i awans na zawody wojewódzkie

Mistrzostwa Wojewódzkie w Pływaniu

- 25 m-ce

Łukasz Matylis

Kornel Koronkiewicz

Maciej Gruba

Paweł Wilowski

Oskar Brożek

Hanna Zachęć

Karolina Piotrowska

Justyna Rykała

Gracjana Terkiewicz

Maria Paluszkiewicz

12.

Piłka Nożna Halowa

Opiekun: Stanisław Herman

I m-ce w powiecie

IV m-ce w rejonie

M. gruba, R. Gruszecki, M. Smoliński, D. Thom,

J. Murek, St. Klajbor,

K. Jurek, A. Szymański, F. Ossowski, P. Górniak

13.

Mistrzostwa powiatu

w Piłce Siatkowej Chłopców

Opiekun: Jarosław Białkowski

I m-ce i awans do półfinału Licealiady Rejonu Pilskiego

IV m-ce – finał rejonu pilskiego

F. Oleksiński, T. Wojtiuk, K. Osada, M. Brząkała, D. Thom, F. Kośmicki, B. Grosicki

14.

Mistrzostwa Powiatu

w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Opiekun: Anna Wilczyńska

I m-ce i awans do półfinału Licealiady Rejonu Pilskiego

III m-ce

P. Hołubek, M. Janasz

A. Kurek, K. Urban,

O. Urban, A. Wrzeszcz, A. Jędrzejczyk, M. Kleinschmidt, A. Wojda, M. Gałła, J. Wróbel,

K. Wróbel

15.

VII Turniej Walentynkowy w Piłce Siatkowej Dziewcząt

o Puchar Dyrektora ZSE

Opiekun: Anna Wilczyńska

16.

Aerobik Grupowy

Opiekun: Anna Wilczyńska

II m-ce w finale rejonu pilskiego i awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim

XX m-ce w finale wojewódzkim

17.

Piłka Koszykowa Dziewcząt

Opiekun: Marcin Łyjak

I m-ce- Mistrzostwa Powiatu Złotowskiego

III m-ce- Mistrzostwa Rejonu Pilskiego

18.

Piłka Koszykowa Chłopców

Opiekun: Marcin Łyjak

I m-ce- Mistrzostwa Powiatu Złotowskiego

III m-ce- Mistrzostwa Rejonu Pilskiego

19.

Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt- Dołącz do najlepszych – Ekonom 2013

Opiekun: Marcin Łyjak

I m-ce

20.

Piłka Ręczna Dziewcząt

Opiekun: Marcin Łyjak

I m-ce- Mistrzostwa Powiatu Złotowskiego

III m-ce- Mistrzostwa Rejonu Pilskiego

21.

Piłka Ręczna Chłopców

Opiekun: Marcin Łyjak

II m-ce- Mistrzostwa Powiatu Złotowskiego

22.

Regionalny Konkurs Matematyczny „Matematyczny Orzeł”

Opiekun: Maria Herman

Kl. II E

Marta Mendyk

Karolina Ziach

Bartłomiej Matuszak

23.

Regionalny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I

Opiekun: Maria Herman

I m-ce Gracjana Terkiewicz i Dawid Kowalczyk

Udział w finale Rejonu obojga uczniów

24.

Polonistyczne Łamigłówki

Opiekun: Grażyna Plutowska, Bernadeta Zych

szkolne

25.

Konkurs Przyrodniczy PTOP Salamandra „Rośliny i zwierzęta mokradeł zagrożone wyginięciem”

Opiekun: Joanna Skiera

10 uczniów z kl. II D

I m-ce zakwalifikował się do rejonu – Bartłomiej Matuszak

II D

13 m-ce w rejonie

(3 województwa) Bartłomiej Matuszak

26.

Festiwal Piosenki Religijnej w Krajence

Opiekun: Joanna Skiera

Brali udział:

K. Dolla I A

M. Duda I E

M. Paluszkiewicz I D

S. Klimek II D

P. marlewska II D

K. Jurkiewicz IV A

D. Marlewska IV A

27.

Konkurs Fotograficzny LOP Zarząd Złotów „Przyroda złotowszczyzny – barwy jesieni”

Opiekun: Joanna Skiera

Brali udział:

N. Kuszel III C

P. Błaszczyk IIIB

M. Wysocka III C

M. Lach II D

P. Marlewska II D

Natalia Kuszel I m-ce

II m-ce Piotr Błaszczykowski

III m-ce Marta Wysocka

28

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Opiekun: Joanna Skiera

Brało udział 45 uczniów z klas:

IIIE, IIIC, IID, IE, IA, IIA, IIC, ID, IIID

Klaudia Dolla IA

Jakub jaworski IID

Bartłomiej Matuszak IID

29

Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski

Opiekun: Joanna Skiera

Brali udział:

K. Schulz IIA

Klaudia Dolla IA

Mateusz Lipski IIIE

Jakub Jaworski IID

30.

Projekt zakładka – Profilaktyka HIV/AIDS

Opiekun: Joanna Skiera

Brały udział klasy: IIID, IIIC, IIIE

31.

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Las w zimie” 2013

Opiekun: Joanna Skiera

Aleksandra Czechowska IIIC

Tomasz Zieliński IB

Joanna Tuschik IB

32.

Akcja „Stań po zielonej stronie mocy”

Opiekun: Joanna Skiera, Anna Tojza

Zbiórka selektywna odpadów – konkurs międzyklasowy

I C – I m-ce w powiecie

33.

Konkurs z rachunkowości „Akademia Księgowego”

Opiekun: Joanna Maniak, Ewa Dubicka

Udział wzięło 14 uczniów

Do II etapu zakwalifikowało się 4 uczniów:

M. Tyda, G. Kowalczyk, E. Łuczak, K. Kowalczyk

34.

Z prawem jazdy w dorosłość

Opiekun: Dariusz Nawrocki

Paulina Tkaczyk- III m-ce

Milena Brzezińska

VI m-ce

35.

VII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim i Angielskim

Opiekun: n-le j. obcych

Udział wzięło 6 uczniów

Sebastian Korbanek

II m-ce (j. ang.)

Ewa Kołodziejska

III m-ce (j. ang.)

36.

Konkurs Ortograficzny z Języków Obcych

Opiekun: n-le j. obcych

Sebastian Korbanek I m-ce (j. ang.)

3 wyróżnienia

(j. niem.)

P. Krawczyk I m-ce

M. Cybulski II m-ce

M. Mendyk III m-ce

37.

Bałtycki Konkurs Języka Angielskiego

Opiekun: n-le j. ang.

M. Stefaniak I m-ce

T. Sawicki II m-ce

38.

Pokaż nam język

Opiekun> n-le j.obcych

M. Stefaniak I m-ce (j.a.)

E. Wruk II m-ce (j.a.)

M. Cybulski I m-ce (j.n.)

M. Piszczek II m-ce (j.n.)

Przeszli do pófinału w Poznaniu

39.

Konkurs Piosenki Tłumaczonej

Opiekun: n-le j. obcych

D. Wójcik I m-ce (j.a.)

40.

Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Złotowskiego w Pływaniu

Opiekun: Anna Wilczyńska

Hanna Zachęć i m-ce w stylu klasycznym i dowolnym

Maciej Gruba I m-ce w stylu dowolnym i grzbiecie

Łukasz matylis II m-ce w stylu dowolnym

Dawid Mrotek III m-ce w stylu dowolnym

Kornel Koronkiewicz II m-ce w stylu grzbietowym

Oskar Brożek III m-ce w stylu grzbietowym

I m-ce w sztafecie

41.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie MASTERS CUP

Opiekun: Rafał Moczarski

Udział wzięło 16 uczniów

Etap I Olimpiady 12 uczniów - eliminacje

Półfinał ogólnopolski

J. Matuszak

Sz. Fidler

R. Osada

z kl. IV C

42.

„Mam Haka na Raka”

opiekun: Magdalena Gorczyńska

Małgorzata Kamińska

Marta Ratajczyk

Alicja Gajewska

43.

„Świadomi na różowo” – konkurs organizowany przez Fundację Krajna i Złotowskie Amazonki

opiekun: Magdalena Gorczyńska

Adriana Igman I m-ce kl. I E

44.

V Powiatowy Konkurs Informatyczny w Szczecinku

Opiekun: Karolina Skotarczak-Dobrzyńska

Eliminacje 21 uczniów, jeden zakwalifikowany do etapu powiatowego

Przemysław Burdelak

V m-ce

45.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie MASTERS CUP

Opiekun: Karolina Skotarczak-Dobrzyńska

Etap I Olimpiady 3 uczniów- eliminacje

46.

Konkurs Powiatowy Recytatorski „Mój ulubiony poeta, mój ulubiony wiersz”

Opiekun: Krystyna Januszkiewicz, Gabriela Matczyszyn, Elżbieta Jejer-Kokowska, Justyna Sowa

j. polski

Roksana Rolbiecka

Grzegorz Kowalczyk

J. angielski

Marta Wysocka

Adrian Mieszkowski

G. Kowalczyk III m-ce

M. Wysocka III m-ce

47.

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

Opiekun: Halina Klimek

4 zespoły (16 uczniów)

48.

Ogólnopolski Konkurs

z Zakresu Rachunkowości

opiekun: Joanna Maniak, Ewa Dubicka

I etap: 14 uczniów

II etap: 2 uczniów

49.

Konkurs CEO „Bądźmy aktywni razem”

Opiekun: Joanna Maniak

Eliza Łuczak IVA

Mateusz Massel IIB

50.

Konkurs na postacie do Szopki Bożonarodzeniowej (Muzem Ziemi Złotowskiej)

Opiekun: Joanna Maniak

Wyróżnienie

Paulina Czerwik

51.

II Konkurs „Kobiety i historie miłosne”

Opiekun: Joanna Maniak

Udział brało 45 uczniów

52.

 

 

Konkurs Tell me your story

Opiekun: Elżbieta Jejer-Kokowska

Adriana Igman,

Sandra Lewandowska

53.

Język angielski na scenie Drama Competition

Opiekun: Elżbieta Jejer-Kokowska

Udział wzięło 14 uczniów

54.

Powiatowy Konkurs pt. „Jan Paweł II – miłośnik przyrody”

Opiekun: Lucyna Gańska, Elżbieta Jejer-Kokowska

A. Gajewska I m-ce

T. Sawicki II m-ce

Alicja Gajewska II m-ce

55.

Drużynowe biegi na orientację dziewcząt

Opiekun: Jarosław Białkowski

Zawody wojewódzkie

Dz. 19 m-ce

Chł. 33 m-ce

56.

Piłka Siatkowa Plażowa

Opiekun: n-le W-F

I m-ce

Rejon pilski II m-ce

Zawody wojewódzkie

5-8 m-ce

57.

Szkolny Konkurs „Bądź przedsiębiorczy”

Opiekun: Ewa Dubicka

19 uczniów

Jakub Jaworski

I m-ce

58.

Szkolny Konkurs Plastyczny „Biologia na wesoło”

Opiekun: Magdalena Gorczyńska

Beata Czornij I m-ce Katarzyna Tłok

II m-ce

Maria Piechowska III m-ce

Kl. III A

59.

Zagadki Matematyczne

Opiekun: Magdalena Gorczyńska

Kamila Nowecka

I m-ce kl. I E

Wyróżnienia:

Monika Skobel IE

Karolina Zaleska IE

Adriana Igman IE

60.

Konkurs Fotograficzny „barwy wiosny”

Opiekun: Joanna Skiera

Paulina Marlewska IID

Tomasz Zieliński IB

Monika Duńka IIC

Barbara Wasilewska IIC

Roksana Rolbiecka IIC

61.

Makroregionalny Konkurs Wiedzy Ekologicznej podczas EEM 2013

Opiekun: Joanna Skiera

2 drużyny

K. Schulz

M. Lipiński

R. Kowalczyk

R. Rolbiecka

K. Dolla

G. Terkiewicz

 

62.

Euro Eco Meeting 2013 Bieg 6 VII 2013 Drużyny Szpiku Złotów

Opiekun: Joanna Skiera

20 osób drużyny szpiku

z ZSE

63.

Szkolny konkurs Księgowy Roku 2012

Opiekun: Halina Klimek

Tytuł zdobyła

Dorota Nitka III A

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information